promosyon evden eve nakliyat web tasarım patent Ημερίδα με θέμα «ΜΕΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Σχεδιασμός, Μελέτη, Κατασκευή» | Σχεδιασμός, Οργάνωση και Διαχείριση Συστημάτων Μεταφορών

signatureBox

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΟΜΕΑΣ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ, ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΝΑΝΙΚΩΝ
ΤΟΜΕΑΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ

Ημερίδα με θέμα «ΜΕΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Σχεδιασμός, Μελέτη, Κατασκευή»

Το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών  «Σχεδιασμός, Οργάνωση και Διαχείριση Συστημάτων Μεταφορών», συνδιοργανώνει Ημερίδα με θέμα «ΜΕΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Σχεδιασμός, Μελέτη, Κατασκευή» καθώς και επίσκεψη σε εργοτάξιο του Μετρό.

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 11/05/2017, στην αίθουσα Αλέξανδρος Τσιούμης, ισόγειο κτιρίου Αγρονόμων Τοπογράφων Μηχανικών, με ώρα έναρξης 10.00 π.μ.

Παρακαλώ βρείτε συνημμένη τη σχετική αφίσα με το πρόγραμμα παρουσιάσεων της ημερίδας.

Η παρουσία σας είναι υποχρεωτική και θα ακολουθεί η συγγραφή σύντομης περιγραφικής έκθεσης.

promosyon evden eve nakliyat web tasarım patent